Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

LIMBACH - ČIERNE   SKLÁDKY    ODPADU  v  obci  

skládky XII.-XIV.

 

skládka XII.  Skládka vo  vnútri a okolí zničenej unimobunky - vpravo od cesty  do Slnečného údoliia Nachádzala sa hneď na konci obce, vedľa prvej odbočky vpravo, vedľa cesty Limbach - Slnečné údolie, cca 10 metrov od potoka. Asfaltová odbočka vedie ku skupinke chát.

  

Kopy igelitových tašiek s komunálnym odpadom a iný bordel.

 

Začiatkom roka 2009 bola skládka odstránená. Unimobunka plná špiny tu ale stále strašila až do r. 2010. Okolie bolo konečne vyčistené.

Unimobunka začiatkom roku 2011 zmizla, ale objavila sa skládka. Miestnym chatárom to zrejme vôbec neprekáža.

  "Konečne z mesta von - na vidieku! Cítime sa tu ako doma."          

skládka XIII.  Skládka sa nachádza v zátiší, pri vstupe do lesa v chatovej oblasti Leitne. Prístup je  druhou odbočkou vpravo z cesty na Slnečné údolie od obce. Za informačnou tabuľou sa odbočka rozdelí. Ku skládke sa možno dostať pravou lesnou cestou. Je asi 30 metrov za drevenou garážou, hneď vedľa potoka. Keďže je tu pohodlný prístup aj nákladným autom končí tu z času na čas aj stavebný odpad. 

   

  Hneď oproti je obrovská kopa odpadu zo záhrad (konáre stromov, zbytky pokosenej trávy.

Skládka je zrejme medzi miestnymi chatármi obľúbená, pretože do začiatku roku 2009 sa značne rozrástla:

   

  Vďaka.  

 

 

skládka XIV.   Skládka bioodpadu pri ceste na Slnečné údolie, pri kontajneroch  chatovej oblasti Leitne. Na strome pri kontajneri síce visí upozornenie, že sa zakazuje ukladať odpad mimo kontajnera, ale zrejme je jednoduchšie bioodpad sem dotiahuť ako si ho skompostovať na vlastnom alebo odviezť na verejnú skládku.

  

Bioodpad sa tu začiatkom jari 2009 zatiaľ nikto nenavláčil, zato je tu dostatok inej nechutnej špiny:

  

TOPlist